O nás

DOKA IZOL, spol. s r.o. - Specialista na tepelné a foukané izolace

V roce 2007 byla firma přejmenována na DOKA-IZOL, spol. s r.o., aby název plně korespondoval s hlavní činností firmy. V současné době se plně věnujeme problematice tepelných a zvukových izolací.

Provádíme zateplování stropních konstrukcí, šikmých střech, podlah, stěn a dvouplášťových střech. Jak v rodinných domech, chatách, panelových bytech, tak i v průmyslových objektech.

Firma má v nabídce vynikající protihlukovou izolaci - patentově chráněné zvukově izolační desky WOLF R Bavaria, které mimořádně tlumí a absorbují hluk. Tyto desky jsou z biologicky odbouratelných a absolutně čistých materiálů- třívlnný karton a křemičitý písek. Jejich užití je velmi široké – RD, byty, nahrávací studia, průmyslové objekty.

Společnost DOKA-IZOL, spol. s r.o. provádí termovizní snímkování budov a následné vypracování tepelně technického auditu, který účinně odhalí energetické ztráty a navrhne řešení na jejich odstranění jak v případě novostaveb tak i při dodatečném zateplování.

Realizujeme dodávku a montáž sádrokartonů a v nabídce máme široký sortiment parobrzdných a neprodyšných folií značky „pro clima".

Naše společnost vlastní certifikát managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001 : 2009 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Každoročně nás můžete najít a navštívit na stavebních výstavách STAVOTECH v Olomouci na jaře a na podzim.

Foukaná izolace – cena není jedinou výhodou

Zajímá Vás, co je to foukaná izolace? Přečtěte si zajímavý článek o foukané izolaci.

Naše činnost

  • Tepelná a zvuková izolace Climatizer Plus
  • Protihluková izolace WOLFR Bavaria
  • Bezprašné řezání betonu za sucha
  • Jádrové vrtání do prům. 400mm
  • Termovizní snímkování kamerou
  • Tepelně-technický audit
  • Parobrzdné a neprodyšné folie - pro clima
  • Zemní práce strojem Bobcat
  • Autodoprava vozem Renault + hydraulická ruka

Historie firmy

Firma DOKA - DLAŽBA, spol. s r. o. byla založena v roce 1997 jako stavební firma zabývající se především venkovními úpravami. Jediným majitelem a zároveň jednatelem je Ing. Karel Dolák. Firma má sídlo v Dolanech č.104, 783 16.

Od svého vzniku se firma zabývala především venkovními úpravami – tj. realizací betonových zámkových dlažeb, plošné dlažby a dlažby ze žulové kostky. Postupně se k tomu přidávaly prvky zahradní architektury – opěrné zídky, ploty jak dřevěné tak z betonových tvarovek, palisády. Firma se postupně rozšiřovala a investovala do technického vybavení a zázemí. Od roku 1998 má k dispozici kromě základního technického nářadí a vybavení také nákladní automobil RENAULT vč. hydraulické ruky a nakladač BOBCAT S185 s kompletním příslušenstvím( podkop, radlice na sníh).

Firma realizuje jak drobné zakázky – jednotlivé RD, tak se zúčastňuje státních zakázek – viz. Referenční stavby.
Na přelomu let 98/99 otevírá nové obory – a to aplikaci tepelné a zvukové izolace CLIMATIZER PLUS – což se postupně stává hlavním předmětem činnosti firmy. Provádí montáže provětrávaných fasád – systémy VINYL SIDING (plastové pásky), provádění sádrokartonů, montáž garážových vrat a dlažby z přírodního materiálu – kámen žula aj.. Strojem BOBCAT 775B provádí zemní práce – rozhrnování a nakládku hlíny, odhrnování sněhu, s přídavným zařízením - podkopem provádí výkopy VODA, PLYN, TELEFON, jímky, domovní základy a jiné.

S izolačním materiálem CLIMATIZER PLUS se každoročně firma účastní stavební výstavy - STAVOTECH Olomouc (jaro, podzim).